Dělníci cestou do práce uslyšeli plačící nářek štěněte. Když zjistili, odkud zvuk přichází a co se přesně děje, nikdo z nich nevěřil vlastním očím!

Byl další obyčejný den a parta stavebních dělníků se opět chystala do práce, ale to ještě nevěděli, že tentokrát tradiční cestu něco naruší. Uslyšeli výkřik štěněte! Prohledali staveniště, ovšem nic nenalezli. Až po nějaké chvíli si všimli, že zvuk přichází shora. Jak je to možné? Vzhlédli a viděli jestřába, jak do svých pařátů uvěznil malého nebohého tvorečka.

Byl to pohled, kterému nikdo nemohl uvěřit – jestřáb jim létal nad hlavami a držel v drápech psa. Dělníci se rozběhli a když zjistili, že štěně bylo ze sevření uvolněno, běželi k místu dopadu a okamžitě spěchali k veterináři.

Pracovníci útulku se rozhodli šestitýdenní štěňátko pojmenovat Tony Hawk. Navzdory obrovskému pádu a všemu, čím si za posledních pár minut prošel, utrpěl jen několik drobných škrábanců a stále toužil po lidské lásce. Všichni byli skutečně šťastní, že se Tony Hawk plně zotaví!

Co říkáte na tento bizarní příběh? Nenechávejte si jej pouze pro sebe a sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com