Deník textových zpráv ze záhrobí. Po 4 letech od smrti otce dostala odpověď, která jí vyrazila dech

Když nám zemře blízký člověk, těžko se s takovou situaci smiřujeme. Ptáme se sami sebe, proč musel opustit tento svět? Proč teď? Tato 23letá žena Chastity Patterson  byla smrtí svého otce tak zdrcena, že mu po jeho skonu napsala SMS zprávu. Byl to pro ni způsob, jak se s tragédií vyrovnat. Neočekávala však, že obdrží odpověď v den čtvrtého výročí otcova úmrtí. Příběh této dívky již zůstane v paměti mnoha uživatelů internetu.

Deník textových zpráv

Chastity nikdy nedoufala, že na tyto zprávy dostane odpověď. Seznam SMS zpráv pro jejího zesnulého tatínka byl spíše jakýsi deník textových zpráv tátovi. Necítila se tak na své problémy sama. Když v den čtvrtého výročí smrti jejího otce napsala další SMS, stalo se náhle něco, z čeho se jí podlomila kolena.

Žena se potřebovala svěřit se svým trápením

„Ahoj tati, to jsem já. Zítra bude opět těžký den. Jsou to 4 roky, co jsem tě ztratila a neuplyne den, kdy bys mi nechyběl. Za tu krátkou dobu se toho stalo hodně, ale určitě to všechno víš, protože ti o tom pravidelně píšu. Porazila jsem rakovinu a neobjevila se od té doby, co jsi pryč – vše jak jsem slíbila. Dokázala jsem odmaturovat s vyznamenáním. Zamilovala jsem se a bohužel mi někdo zlomil srdce (vím, že bys ho za to “zabil”).“

„Nicméně mě to neporazilo, spíš posílilo. Jsem teď silná žena. Ztratila jsem všechny přátele a sáhla jsem si na dno, ale našla jsem někoho, kdo vstoupil do mého života a zachránil mě. Bojím se svatby a toho, že budu muset jít uličkou sama. Nebudeš u mě, abys mi říkal, že bude všechno v pořádku. Ale víš co? Dělám všechno správně a ty bys byl hrdý na to, jakou jsem dnes ženou. Chtěla jsem ti říct, že tě moc miluji a chybíš mi,” napsala Chastity.

Na dojemnou zprávu přišla odpověď

Chastity si myslela, že si opět jen ulevila od svého trápení a může odložit telefon. Jenže pak se stalo něco, co rozhodně nečekala. Pípla odpověď. Chastity Patterson sdílela své zážitky na Facebooku. Uživatelé internetu si mnou oči úžasem. Po čtyřech letech dostala odpověď na zprávu: “Ahoj zlato, nejsem tvůj táta, ale poslední 4 roky dostávám všechny tvé zprávy. Těším se na tvé ranní textovky a večerní zprávy. Jmenuji se Brad a ztratil jsem svou dceru v srpnu 2014 při autonehodě. Tvé zprávy mě udržely naživu. Když mi píšeš, vím, že je to zpráva od samotného Boha. Je mi líto, že jsi ztratila tak blízkou osobu, ale celé ty roky jsem tě poslouchal, sledoval, jak dospíváš, a viděl, čím jsi procházela.“

„Roky jsem ti chtěl napsat, ale nechtěl jsem ti zlomit srdce. Jsi úžasná mladá žena a chtěl bych, aby moje dcera byla někdo jako ty. Děkuji ti za každodenní zprávy, připomínáš mi, že Bůh existuje a že to, co se stalo mé malé dcerce, není moje vina. Bůh mi dal tebe, můj anděli, a já věděl, že ten den přijde. Všechno bude v pořádku, pokračuj každý den a vyzařuj světlo, které ti Bůh dal. Je mi líto, čím musíš procházet, ale pokud tě to uklidní, věz, že jsem na tebe velmi hrdý! PS: Opatruj se a těším se na tvé zítřejší zprávy.”

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk