Dívka nakreslila své babičce detailní manuál, jak používat WhatsApp. Sdílené pokyny se okamžitě staly virálními

Pokrok zastavit nelze. Jak roky plynou, technologické inovace vytváří generační bariéru mezi různými členy jedné rodiny. Nové generace jsou dobře znalé počítačů, chytrých telefonů, sociálních sítí, různých aplikací a podobně, tudíž tématům jejich rozhovorů často starší generace, jako jsou například jejich prarodiče, nerozumí. Mohou si však vzájemně vypomoct. Tato vnučka se stala virální, když nakreslila své babičce podrobný manuál, jak používat aplikaci WhatsApp.

Rozhodla se naučit svou babičku s WhatsAppem

Přestože může být mezi vnoučaty a prarodiči velká propast, co se pohledu na svět týká, rozhodně si mají obě generace co předat. Pokrok bohužel zastavit nelze a i starší lidé jsou často nuceni používat počítače nebo chytré telefony. Chce to však pomoc někoho, kdo se vyzná a má také trpělivost a ochotu druhému pomoci. Tato vnučka se rozhodla, že naučí svou babičku s WhatsAppem. Nakreslila pro ni dokonalý manuál.

Manuál pro rychlé zasílání zpráv

Láska této vnučky k babičce je ohromná. Měla tolik trpělivosti, že jí nakreslila podrobný manuál, jak přes WhatsApp zasílat audio zprávy a zároveň je přijímat od ostatních. Chtěla své babičce usnadnit život a rozhodně se jí to povedlo.

Pokyny sdílela prostřednictvím svého účtu na Twitteru a během několika vteřin se její příspěvek stal virálním. Byla zahrnuta stovkami milých zpráv. Instrukce jsou naprosto přesné a věříme, že nyní obě dvě tráví hodiny a hodiny výměnou audio zpráv, v nichž mohou sdílet své pocity a zážitky navzdory kilometrům, které je dělí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: elmundo.es