Dítě se zaseklo hlavou v dětském záchodovém prkénku. Hasiči museli holčičku pomocí speciálních nástrojů osvobodit

Odnaučit dítě na plenku nebo respektive naučit jej používat nočník nebo toaletu pro dospělé může být někdy skutečný oříšek. Mezitím se stane spousta nehod, určitě se nevyhnete odporu a pláči, ale málokdy se ocitnete v situaci, kdy budou muset zasahovat hasiči. Ovšem v tomto případě to jinak nešlo, dívku museli vysvobodit záchranné složky.

Dítě museli vysvobodit hasiči

Dvouletá dívka si příště dvakrát rozmyslí, zdali toaletu s dětským záchodovým prkénkem znovu použije bez dozoru dospělého. Dětské záchodové prkénko slouží k tomu, aby batole nepřepadlo přes okraj toaletní mísy, přesto však bez přítomnosti, alespoň jednoho z rodičů, může být pro malé neohrabané dítě zrádnou pastí.

Z koupelny vycházel úzkostný pláč

Maminka vařila vedle v kuchyni, když náhle zaslechla zoufalý nářek vycházející z koupelny. Z dětského pláče bylo zřejmé, že se její dcera trápí. I když čekala cokoli, pohled, který se jí naskytl, když vešla do koupelny, ji rozhodně šokoval. Dcerka v nestřeženém okamžiku vylezla na toaletu tak nešikovně, že uvízla skrze dětské záchodové prkénko. Visela hlavou dolů do toaletní mísy.

Zasahovat museli hasiči

Bez ohledu na to, jak moc se matka a starší sestra snažily, dvouleté dítě se zaseklo se sedátkem provlečeným kolem hlavy. Nebylo tedy zbytí, matka musela zavolat hasiče. Ti pomocí speciálních nástrojů odstranili dětské prkénko z hlavy dítěte a osvobodili jej. Všechna předchozí snaha naučit svou dvouletou dceru chodit na toaletu tak přišla nazmar, dívka se nyní bojí, že se nehoda bude opakovat. Nezbývá než čekat.

Úvodní obrázek: Kay Stewart/SWNS, Zdroj: metro.co.uk