Popálená dívka nemohla přijít na maturitní ples, tak přátelé uspořádali ples přímo u ní doma. Úžasné překvapení zaznamenali na video

Patnáctiletá studentka utrpěla těžké popáleniny obličeje, kvůli nimž se nemohla zúčastnit maturitního plesu. Má však skvělé spolužáky a kamarády, kteří pro ni zorganizovali velké překvapení. Dívka i její rodiče byli dojatí.

Večer s přáteli se změnil v peklo

Dívce bylo pouhých 15 let, když utrpěla vážné popáleniny obličeje. Seděla s přáteli u ohně, když najednou jeden z chlapů přilil do ohně benzín. Došlo k silnému výbuchu a dívka společně s dalšími teenagery byli těžce zraněni.

Utrpěla popáleniny v obličeji, krku a na rukou. Byly jí diagnostikovány popáleniny třetího stupně. Pokrývaly více než 90 % jejího obličeje. V nemocnici bojovala o život dlouhé 2 týdny. Bylo jasné, že v budoucnu ji bude čekat mnoho chirurgických zákroků.

Nemohla se zúčastnit maturitního plesu

Studentka byla v týmu roztleskávaček, byla velmi oblíbená a měla mnoho přátel. Dívka se však s hlavou zcela omotanou obvazy nechtěla zúčastnit maturitního plesu. Nakonec byla z nemocnice propuštěna den před akcí. Přesto ale nechtěla přijít. Bylo to pochopitelné. Bála se, že by mohla utrpět infekci a obvazy zakrytý obličej neměla chuť vystavovat na veřejnosti.

Tato okolnost ji velmi rozrušila, protože maturitní ples je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě každého studenta, na kterou se všichni připravují několik měsíců. S velkým smutkem v hlase byla nucena informovat přátele i svůj doprovod, že se plesu nezúčastní.

Dívku čekalo velké překvapení

V sobotu, pár hodin před začátkem plesu, když dívka seděla doma a přemýšlela, jak stráví večer, ji překvapilo klepání na dveře. Byli to její přátelé a chlapec, který měl být jejím doprovodem na ples. Vyzdobili suterén jejího domu tak krásně, že vypadal jako skutečný taneční sál. Pokud dívka nemůže přijít na ples, dorazí ples za ní.

Všichni, kdo přišli, se vzdali maturitního plesu kvůli své kamarádce v nouzi. Rodina dívky plakala dojetím. Přátele pro ni udělali nádhernou věc. „Byla neuvěřitelně šťastná. Jsem si jistá, že pod jejími obvazy byl úsměv a slzy štěstí. I já byla dojatá,“ uvedla dívčina maminka.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: chicagotribune.com