Dívenka pohlcena hudbou hraje na veřejném klavíru andělské melodie. Píseň, kterou převádí, zná každý

Pokud člověk miluje hudbu, jeho vášeň pro melodii se často projeví už v dětství. Děti obvykle tyto zvláštní „hluky“ přitahují, rády brouzdají po strunách, do všeho klepou, cinkají různými předměty, které jsou zdrojem zvuků. V případě této holčičky se jedná především o klávesy.

Prostor zaplnily známé melodie

I když jsou děti ještě malé, mají obrovský talent. Pokud se vám podaří u vašich dětí včas objevit a pomocí správných nástrojů jej nechat projevit navenek, vznikají úžasná představení, jako je i to na níže uvedeném videu.

Tato holčička miluje hru na klavír, a to až tak moc, že ​​pokaždé, kdy zahlédne tento konkrétní hudební nástroj, neodolá a dotkne se jeho kláves. Černobílé sloupky ji přitahují jako magnet, a ne nadarmo. Dívka je k velké radosti publika zvládá bravurně.

Je naprosto pohlcena hudbou

Toto video bylo natočeno na oblíbené londýnské stanici a zachycuje holčičku milující hudbu, jak s velkou oddaností hraje na klavír. Píseň, kterou předvedla, zná každý. Jedná se o ústřední melodii Titanicu. Její drobné prsty ladně kloužou po klávesách s naprostou přesností. Neexistuje pro ni nic jiného než hudba a klavír. Svět příjemných melodií ji pohltil natolik, že si ani nevšimla, kolik párů očí ji sleduje na náměstí St. Pancras.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk