Sourozenci na ledě předvádí dokonalou souhru akrobacie a umění. Publikum je výměnou za fantastický výkon odměnilo bouřlivým potleskem vestoje

Co se týká pohybu, zpravidla si představujeme pot a krev, svaly, zvedání činek, lámání rekordu v rychlost a tak podobně, ale sport může být i ladný a elegantní. Například takový tanec, nebo ještě lépe, představte si krasobruslení. Znáte ladnější a elegantnější sport? Tito dva sourozenci jsou důkazem toho, že krasobruslení, pokud jej někdo skutečně ovládá, působí lehce a elegantně.

Krásná hudba a bezchybná choreografie

Tanec na ledě je jednou z nejkrásnějších a nejzábavnějších forem umění. Bruslaři se zcela oddávají hudbě a choreografii předvádějí bezchybně. Svými pohyby kradou srdce všech přítomných. Svými těly vyzařují veselost a chuť do života. Stačí se na ně podívat a vaše nálada bude hned o stupínek veselejší.

Sourozenci reprezentují svou zemi na různých šampionátech

John Alastair Kerr a jeho sestra Sinead Kerr obohacují svým talentem elitu britských krasobruslařů. Bratr a sestra také stojí po boku na ledě a často reprezentují svou zemi na různých národních a mezinárodních šampionátech. Jsou to talentovaní mladí lidé, kteří jsou důstojnými nástupci nepřekonatelného dua Jayne Torvill a Christopher Dean.

Dělají čest své rodné zemi

Svou produkcí vzdávají hold svému rodnému Skotsku. Skotské tradice oživují nejen svými kostýmy, ale i tancem. Přerušují show energickými pohyby, zajímavými piruetami a skoky, které publikum zcela hypnotizují.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com