Dívenka v 10 letech bruslí na úrovni dospělých profesiónálů. Záznam z vystoupení na píseň Hallelujah motivuje mladé sportovce

Bruslení je jedním ze sportů, na který je radost pohledět i pro jedince, kteří těmto aktivitám nijak neholdují. Způsob, jakým bruslaři dokážou ladně klouzat po ledě, točit se a skákat, až se vám zatají dech, je velmi působivý. Na bruslení je úžasné, že nemusíte mít určitý věk, bruslit mohou i malé děti. Už tolik mladších krasobruslařů z celého světa zvládlo omráčit dav svou úžasnou choreografií a talentem. Stejně jako tato 10letá dívka.

Bruslí na úrovni starších profesionálů

V pouhých 10 letech Veronica Zilina z Moskvy bruslí na úrovni starších profesionálů. Když vjede na led, můžete vidět, že je přesně ve svém živlu. Nic kolem neexistuje. Jen ona a led. Nechává se unášet melodií hudby a s ní ladně spojí své pohyby.

Jedno z jejích nejlepších vystoupení předvedla na píseň Hallelujah. Bylo to ohromující. Veronica stojí uprostřed ledu a čeká, až začne hudba. V tu chvíli odhalí svou ruku, v níž drží světlo. Zvedne ho vzhůru. Pak spustí paži a ukáže ho davu za sebou. V ten moment se stane něco krásného.

Nikdo nedokáže od dívky odtrhnout oči

Lidé se nepřestávají dívat. Zbytek davu také drží světlo. Když Veronica posvítí do lidí, odpoví ji stejným gestem. Světla se v temné aréně vlní sem a tam a připravují půdu pro emocionálně nabitou show. Po úvodu se rozjede po ledě. Je oslňující. Její výkon je tak krásný, že video, které zachycuje její talent, má již přes 6 milionů zhlédnutí a téměř 100 tisíc lajků.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Shareably.co