Život pumy s mláďaty v divoké přírodě. Rodinka divokých šelem byla zachycena skrytou kameru

Chcete vidět krásné záběry majestátních divokých šelem v jejich přirozeném prostředí? Na zasněženém pozadí můžete pozorovat pumu s jejími mláďaty. Sledovat celou rodinku je skutečná radost, především pro milovníky divokých šelem.

Připomínají kočky domácí

Jedna ze šelem se přiblíží ke kameře, což je skvělé, protože divákům poskytne pohled zblízka. Je zajímavé pozorovat, že se chovají podobně jako domácí kočky, pokud jde o hygienu a odpočinek. Olizují si tlapky od sněhu a nečistot. Záběry ilustrují, jak se tato zvířata vzájemně ovlivňují a chovají.

Přes den nedokážou odpočívat

Všechny vypadají dobře živené a zdravé. Zdá se, že jsou spokojené ve svém přirozeném prostředí a na místě, kde si našly domov. Je krásné vidět, jak jsou všechny schoulené k sobě, aby se udržely v teple. Jediné, co je odlišuje od domácích koček, že nemohou celý den polehávat. Neustále se protahují, rozhlížejí, mění polohy a číhají, zdali se neblíží nebezpečí.

Záběr na krásnou tmavou srst kontrastující s bílým sněhem je možné pořídit jen skrytou kamerou, která šelmy nevyplaší. Jedním z posledních záběrů je pohled na noru, když k ní přichází liška, aby ji prozkoumala, zastavil se i jelen a dokonce přichází medvěd, aby si pohrál s kamerou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com