Dívka napadená žralokem si i přes ztrátu končetin uchovává pozitivní mysl. Jejím ohromujícím přístupem bychom se měli všichni inspirovat

Podmořský svět je krásný a svým způsobem i děsivý. Pod povrchem se skrývají podivná stvoření a také nebezpečná. Všichni jsme viděli Čelisti, že? Nikdy nás však nenapadlo, že by se tyto scény mohly stát realitou. Pokud se zrovna nechystáte potápět se žraloky nebo nejste podivín, který vyhledává podobný adrenalin, přepokládáte, že žraloka ve vodě nepotkáte. Stejně jako Paige Winter.

Inspirativní mladá dívka

Paige plavala v Severní Karolíně, když na ni zaútočil žralok bělavý neboli žralok býčí. Jak už samotný název napovídá, není to žádný drobek. Tito žraloci jsou obrovští a nebezpeční. Paige měla veliké štěstí, že přežila. Její zranění jí však změnila život. Obě ruce má silně poraněné a lékaři jí museli amputovat levou nohu přímo nad kolenem. Ale 17letá dívka si tím nenechala zkazit svou věčně dobrou náladu. Tvrdí, že je stále stejnou dívkou, jakou vždy byla. „Jsem stále ta stejná Paigey, jen vypadám trochu jinak. Chybí mi nějaké kousky skládačky, ale to je v pohodě,“ nechala se slyšet.

Ve zranění vidí i pozitivní stránku

Paige se sice stále učí žít s následky útoku, ale vidí v nich i světlou stránku. Přežila, což je zázrak, protože podobné útoky jsou velice vzácné. Jak se ovšem zdá, ani takový hororový zážitek neodradí Paige od plavání v oceánu. Jen co se její zranění zahojí, vrátí se na pláž. Její pozitivní přístup k tomu, co prožila, jí pomáhá na její cestě k uzdravení. Z jejího sebevědomí je znát, že má před sebou světlou budoucnost.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsbinding.com