Dívka ohromila v talentové soutěži přednesem písně od Whitney Houston. Neplánovaně tím načala slibnou kariéru

Jael Wena vždy vystupovala jako zpěvačka se svou rodinou. Jednoho dne se však rozhodla zkusit štěstí jako sólistka a přihlásila se do světově známé talentové soutěže The Voice. Teprve 16letá Australanka ohromila všechny 4 porotce přednesem písně od Whitney Houston How Will I Know. Nikdo, kdo byl přítomen v sále, nevěřil vlastním očím.

Hudba je pro ni vším

Pro mladou Jael je hudba vším. Často ji ve škole spolužáci, ale i pedagogové žádají, aby zazpívala. Věděla, že je dobrou zpěvačkou, ale konečně chtěla slyšet názor odborníků. Doufala tedy, pokud se přihlásí do soutěže, že o sobě zjistí zase něco víc. Chtěla zaujmout porotce a překonat strach.

Porotci byli uneseni

Žádný z porotců nešetřil slovy chvály. Byli z mladé dívky uneseni. Věděli, že její rodina na ni musí být neskutečně pyšná. Všichni by ji nejraději chtěli do svého týmu. Jael vyhrávala jednu bitvu za druhou a suverénně proplouvala dalšími koly. Nakonec se dostala až do semifinále, kde nakonec skončila.

Rozjela slibnou kariéru

To, že soutěž nevyhrála, její kariéře však nijak neublížilo. Je známá po celém světě, stále zpívá a dělá to, co ji baví a naplňuje. Dokonce svou zemi reprezentovala na soutěži Junior Eurovision 2018. To, že nevyhrála The Voice tedy nemusí nutně znamenat, že prohrála. Tato dívka má rozjetou slibnou kariéru a jistě o ní ještě hodně uslyšíme.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: madlyodd.com