Dívka trpí vzácnou nemocí vypadávání vlasů. Díky kreativitě její matky ji ale místo obávané šikany ve škole obdivují

Když se ve vaší škole pravidelně pořádá tematický den Crazy Hair Day aneb Den bláznivých vlasů, jako dítě musíte být nadšené. Fantazii se žádné meze nekladou a do školy se vyloženě těšíte a cestu jdete s radostí. Ovšem, když žádné vlasy nemáte, může to pro vás být ten nejhorší školní den, který můžete zažít.

Plešatost není překážkou

Sedmiletá Gianessa a její maminka byly před tímto dnem velice nervózní, protože dívka trpí alopecií, což je stav, kvůli kterému ztrácíte vlasy na určitých místech hlavy. Poté, co Gianessa přišla o všechny své vlasy, bylo to pro ni obtížné období. Stejně jako její maminka, se obávala, že bude ve škole pro svůj vzhled šikanována. Ovšem ani jedné z nich nechybí odhodlání a dostaly fantastický nápad, jak si tento den náležitě užít.

Místo holé hlavy umělecké dílo

Gianessa miluje blyštivé kamínky a třpytky a jednoho dne by se chtěla stát módní návrhářkou, takže když její maminka našla nějaké lepicí šperky v obchodě, bylo jasno. Polepila své dceři celou hlavu a vytvořila krásné barevné ornamenty. Když Gianessa otevřela dveře od auta, její spolužáci ji nemohli přestat obdivovat.

Zasloužené vítězství

Dívka byla vyhlášena za vítězku Crazy Hair Day. Všichni si její „vlasy“ zamilovali a podporují jí během tohoto autoimunitního onemocnění. Gianessa bude zřejmě celý svůj život holohlavá, ale místo svědivých paruk raději volí barevné, stylové šátky a nyní už si s tímto nápadem může dovolit chodit i holohlavá.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud jste si jej zamilovali, stejně jako my, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: healthyfoodhouse.com