Nevěsta si na umělé nehty nechala nanést popel mrtvého otce. Mohla si tak splnit sen, že ji jednou doprovodí k oltáři

Charlotte Walton si brala za manžela svého dlouholetého přítele Nicka pouze pár měsíců poté, co jí zemřel otec. Její srdce bylo zlomené! Jako každá dívka totiž doufala, že ji jednoho dne její otec dovede k oltáři. Ovšem do jejich životů zasáhla rakovina a všem bylo jasné, že se splnění svého snu nedočká. Charlottina sestřenice Kirby ale dostala ohromný nápad!

Akrylové nehty poseté popelem

Jelikož je Kirby královnou manikúry, vymyslela, jak spojit svou práci se Charlottiným snem. „Když jsem měla popel svého otce připevněný na svých nehtech, bylo to, jako kdyby mě v tu chvíli držel za ruku. Moc dobře jsem věděla, že to není to samé, že tam skutečně fyzicky není, ale byla jsem tomu tak blízko, jak jsem jen mohla,“ vypráví Charlotte. „Bylo to ojedinělé, ale moc se mi to líbilo. Cítila jsem, jak se mnou prochází uličkou,“ pokračuje nevěsta.

Co s nehty, až odrostou?

Největší zábavou bylo, že se mě všichni ptali, co s nehty udělám, až odpadnou. Samozřejmě, že jsem si je nechala. Nyní jsou ozdobou mého domu,“ říká Charlotte. Je skutečně obdivuhodné, k čemu se Charlotte rozhodla a je skvělé, že Kirby našla způsob, jak nevěstě její zvláštní den ještě více obohatit.

Co říkáte na dnešní příběh? Byli byste také něčeho takového schopni? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com/