Dívenka vyhodila do koše dárek od své matky. Žena jí následně dala lekci, na kterou nikdy nezapomene

Hayley Hassel, maminka 6leté Presley, sdílela na sociálních sítích příspěvek, v němž popsala, jak reagovala její dcera na nový penál, který jí Hayley koupila do školy. Stejně tak uvedla svou vlastní reakci na vztek malé dívky. Dostala lekci, na kterou nikdy nezapomene. O tom, že se matka zachovala naprosto skvěle svědčí i fakt, že její příběh sdílelo více než 60 000 uživatelů.

Nevděčná dívka hodila dárek do koše

Žena se rozhodla potěšit svou dceru tím, že jí koupila nový penál s panenkami. Domnívala se, že dívka bude nadšená. „Byl to krásný penál, růžový a každá holčička by z něj byla nadšená,“ uvedla Hayley. Ale Presley ne. Se svým dárkem nebyla vůbec spokojená, což dokázala tím, že vzala nový penál a hodila jej do odpadkového koše s křikem, že takový mají všichni ve třídě. Dramaticky odešla s prásknutím dveří.

Matka uštědřila své dceři lekci

Aby Hayley svou dceru naučila, jak být vděčná a pokorná, řekla jí, že od nynějška bude chodit do školy s obyčejným plastovým obalem na zip, na který napsala „Presley Pencil Bag“ (Presleyin penál). Dívka najednou začala plakat ještě víc a teď chtěla získat vyhozený penál zpět. Ovšem její matka byla neoblomná.

Penál pro méně šťastného studenta

Hayley řekla, že Presley bude muset penál osobně předat studentovi, jehož rodiče na koupi nového neměli peníze. Většina uživatelů s chováním ženy souhlasila a potvrdila, že mnoho dětí se dnes stává nevděčnými a je třeba proti takovému chování bojovat. Děti jsou v dnešní době zvyklé mít vše, nač si ukážou, je potřeba je opět naučit vděčnosti a pokoře.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com