Nadaná dívka z talentové soutěže vyzrála v mladou zpěvačku kombinující klasickou a populární hudbu

V roce 2010, ve věku 10 let, vtrhla Jackie Evancho na pódium světové talentové soutěže America’s Got Talent a svým zpěvem i vystupováním všechny přítomné v sále naprosto odzbrojila. Byla jasnou favoritkou na vítězství, ale nakonec skončila na 2. místě. Což jí ale vůbec neublížilo. Nemusela vyhrát, aby se později stala světovou pěveckou senzací.

Nejprodávanější debutový umělec

Stala se nejprodávanějším debutovým umělcem roku 2010 a nejmladším sólovým umělcem, který získal platinu. V roce 2011 se stala nejmladší osobou, která kdy provedla sólový koncert v Lincoln Center v New Yorku. Jackie od doby své účasti v soutěži nevěděla, kam dříve skočit. Vydala přes 9 alb a 3 speciály. Je také aktivní na YouTube, kde původně začínala.

Skladba Songs from the Silver Screen vyšla, když bylo Jackie teprve 12 let. Písně jsou z populárních filmů Disney, romantických filmů a televizních pořadů. Album obsahuje hity jako I See the Light nebo The Music of the Night.

Ještě se o ní bude hodně mluvit

Jackie nyní vyzrála z dětské hvězdy v dospělou zpěvačku, která kombinuje klasickou a populární hudbu. Její vliv na okolí od absolvování soutěže nadále roste a je jasné, že o této mladé slečně ještě hodně uslyšíme.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com