Žena adoptovala dvě děti nezávisle po sobě. Později DNA test odhalil šokující překvapení

Katie Page se rozhodla začít s náhradní péčí pro potřebné děti. Starala se už dočasně o několik dětí, které měla vždy ve své péči do doby, než se pro ně našla nová adoptivní rodina. I přesto, jak moc ji to naplňuje a těší, postupem času Katie došlo, že by chtěla i své vlastní dítě. Adoptovala si tedy malého chlapce. V tu chvíli ale ještě netušila, že jí přijde do cesty holčička, která všechno změní.

Katie se rozhodla pro syna

Žena se starala o chlapečka celých 11 měsíců, když se rozhodla, že si ho oficiálně adoptuje. Byl to chlapec, který byl nalezen opuštěný v nemocnici pouze 4 dny po jeho narození. Katie byla šťastná, že měla doma syna, když v tom dostala telefonát z nemocnice. Byla tam novorozená holčička, která potřebovala urgentně náhradní matku. „Během deseti minut a několika telefonátů, které jsem to odpoledne vyřídila, jsem měla jasno“. „Vím, že je to šílené, ale Bůh mi radí říct „ANO“ vyprávěla žena.

Stejná biologická matka?

Zdravotní sestry malou holčičku ihned přivezly ke Katie domů. Když kontrolovaly její dokumenty, všimly si něčeho zvláštního. Křestní jméno biologické matky a její datum narození byly naprosto shodné se jménem a datem narození biologické matky malého chlapce. „Chlapec je z části Afro-Američan s krásnou tmavší pletí a tmavými kudrnatými vlasy. Holčička má světlou bílou pleť a rovné zrzavo-blonďaté vlásky,“ potvrdila Katie.

Žena nemohla uvěřit

Ale Katie to nedalo, zahrála si na detektiva a vyhledala matku holčičky. Biologická matka potvrdila, že děti byli skutečně nevlastní sourozenci. DNA test nakonec potvrdil toto náhodné setkání. Jaká to náhoda? „Nemohla jsem uvěřit tomu zázraku,“ řekla Katie. Nikdo nevěřil. Během tohoto roku se Katie chce pokusit adoptovat i jejich dalšího sourozence, pětiměsíčního chlapečka Jacksona.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Katie Page, Zdroj: Happiest.net