Statečný pes vedl krvavý souboj, aby ochránil členy rodiny. Jeden boj vyhrál, druhý bohužel ne

Psí láska je jednou z nejhlubších, nejčistších a nejvěrnějších, jakou můžeme zažít. A vůbec nezáleží na tom, o jakou rasu se jedná. Nikde není psáno, že vás bojové plemeno bude mít méně rádo než jiné. Důkazem toho je tento statečný dobrman, který bránil členy rodiny před čtyřmi nebezpečnými kobrami.

Pes zachránil osm členů rodiny

Pes obětoval svůj život, aby zachránil osm členů rodiny svého pána. Dobrman vybojoval krvavou bitvu proti čtyřem kobrám celé hodiny. Všechny zabil. Minutu poté, co zvítězil a ujistil se, že jsou všichni v pořádku,  podlehl účinkům hadího jedu a zemřel.

Co se přesně stalo?

Podle médií se hadi pozdě večer pokusili vklouznout do domu Dibakara Raity z vesnice Sebekur. Narazili ale na strážce domu, statečného dobrmana, který jim rozhodně nehodlal umožnit vstup dovnitř.

Došlo k urputnému boji

Dobrman se svou lidskou rodinou nestrávil příliš času, Dibakar jej přivedl teprve před pár měsíci. Byl v šoku, jakou nejvyšší oběť pes dokázal zaplatit, aby je všechny uchránil před nebezpečím.

Vlna solidarity napříč vesnicemi

Stovky lidí z okolí spěchaly do vesnice, jakmile se zprávy rozšířily. Obyvatelé pokládali květinové věnce na tělo mrtvého psa, a dokonce byl uspořádán pohřební průvod a obřad.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Deccanchronicle.com