Během jednoho měsíce zachránila dvě pohřešované děti. Podařilo se jí to díky pozornosti a rychlému myšlení

Chyanne Thomas pracuje teprve rok na poště v San Diegu, ale už se může pyšnit dvěma plaketami uznání od svých spolupracovníků. Chyanne je získala díky svému hrdinství ve dvou různých případech pohřešovaných dětí.

Hledá se Abby

Chyanne byla zrovna doma, když v novinách četla o pohřešovaném teenagerovi v jejím okolí. Jednalo se o 15letou dívku s autismem, která se ztratila ze svého domova. Rodina měla veliký strach, Abbyina nemoc ji nutila uvažovat jako malé dítě, ne jako mladá dívka. Všichni se obávali, že sama dlouho nepřežije.

Jako každý starostlivý občan i Chyanne soucítila s rodinou

Už dříve si všimla jejích fotografiích v médiích, ale nikdy by ji nenapadlo, že právě ona bude tou osobou, která Abby najde. Dva dny poté, co byla Abby prohlášena za pohřešovanou, potkala Chyanne dospívající dívku, která odpovídala Abbyinu popisu. Kráčela vprostřed silnice. Chyanne ihned zastavila své poštovní auto a opatrně přistoupila k Abby. Jedním telefonátem na místní policii se Abby během krátké chvíle opět setkala se svou rodinou. Naštěstí nebyla nijak zraněná, pouze hladová a dehydratovaná.

Hledá se další dítě

Jen o dva týdny později se opět hodily Chyanniny orlí oči. Spousta aut projela kolem, ale nevšimla si batolete na okraji silnice. Není se co divit, dítě naprosto splynulo se svým okolím.

Pracuje jako poštovní doručovatelka

Jako pracovnice pošty sleduje prostory před domy, aby mohla doručit poštu, všimla si malé dívky, která, jak se zdálo, neměla nikde kolem sebe žádného dospělého, ani to nepůsobilo, že by patřila do nějakého z domů. Chyanne rychle zaparkovala své vozidlo a klidně se přiblížila k dítěti. Chyanne přepokládala, že se jen děvče zatoulalo a někdo ji během pár minut přijde hledat, proto s ní pro jistotu chvíli počká. Když už ale uběhlo příliš mnoho času a nikde nikdo, zavolala na policii.

Za hrdinku se nepovažuje

Ačkoli Chyanne obdržela od americké poštovní služby dvě ocenění za hrdinství, nepovažuje se za žádnou hrdinku. Tvrdí, že udělala jen to, co by udělal každý. Byla ve správnou chvíli na správném místě.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Icepop.com