Drsné překvapení, které naprosto zničilo svatební obřad dvou zamilovaných lidí. To je důvod, proč expartneři nemůžou být přátelé

Žena z Číny připravila pro nevěstu, ženicha a všechny svatebčany skutečné překvapení, které nikdo ze zúčastněných nečekal. Bohužel, nepatřilo mezi ty příjemné! Bývalá přítelkyně ženicha zcela zničila slavnostní obřad, když se objevila uprostřed svatby ve svatebních šatech a odmítala se svého expřítele vzdát.

Bývalá přítelkyně se objevila v momentě, kdy se novomanželé chystali na první manželský polibek. Nevěsta se zpočátku zdála být velmi klidná, ale nakonec toho měla pochopitelně tak akorát dost. Ženich vypověděl, že se se svou expřítelkyní rozešel kvůli odlišným osobnostem. To je zcela zjevné!

Expřítelkyně údajně křičela, že je všechno pouze její chyba, ale jak se zdálo, je také živoucím důkazem, kdy je na nějaké sypání si popele na hlavu už opravdu příliš pozdě. Video, kde se expřítelkyně ženicha odmítá smířit s realitou, se stalo naprostým hitem internetu, kde se objevily také komentáře, jako „to je přesně důvod, proč nemůžete být přáteli se svou ex“ a tak podobně.

Podívejte se na níže uvedené video, kde zachyceno řádění zoufalé ženy:

Co říkáte na dnešní bizarní příběh? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: ladbible.com