Pracovnice zvířecího útulku si všimla, že začal mizel záhadně vysoký počet koček. Pak zjistila krutou pravdu, která ji dovedla až na policii!

Zvířecí útulky by měly plnit funkci bezpečného útočiště pro zvířata a obvykle tomu tak i je. Ovšem jednou za čas vyplave na povrch příběh, který připomíná spíše noční můru a milovníci zvířat jsou jím pobouřeni. Tak tomu bylo i v tomto případě!

Bridget pracovala jako dobrovolnice ve zvířecím útulku v Indianě. Zpočátku si nevšimla, že z místa náhle mizí jedna kočka za druhou, až jí jednoho dne bylo řečeno, aby zabila nemocnou kočku způsobem, že ji vloží do mrazáku. A dokonce o takovou věc nebyla požádána pouze jednou. Naštěstí pokaždé odmítla a na základě toho se rozhodla s prací na takovém obludném místě skončit.

Nejdříve se bála nahlásit vše na policii kvůli případným pomstychtivým reakcím ze strany vedení, ale její svědomí nakonec vnitřní boj vyhrálo. Přesto, že jí její vedoucí ujišťoval, že se jedná o stejně humánní způsob, jako je eutanázie, rozhodně se mýlil. Hypotermie není přijatelnou metodou, jak usmrtit zvíře.

Útulek ve skutečnosti zabil několik zvířat zmrazením zaživa. Rada pro kontrolu zvířat, která dohlíží na útulek, potvrdila, že se jedná o chování, které je zcela proti účelům jakéhokoliv útulku. Nicméně, přesto všechno Bridget nechce, aby byl útulek uzavřen, žádá jen přepracování zásad a některé změny v radě a vedení.

Jakmile bylo potvrzeno, že veškerá obvinění jsou pravdivá, zodpovědné osoby byly propuštěny a budou čelit obviněním z týrání zvířat. Díky Bridget mohly tyto strašlivé činy páchané na zvířatech jednou provždy skončit.

Co říkáte na dnešní příběh odvážné ženy, která se nebála ukončit trápení nevinných stvoření? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org