Materiál, z něhož stavařka postavila dům, je netradiční a něco podobného v ulicích jen tak nenajdete. Útulný domov nabízí věškeré pohodlí

Claudie Dubreuil pracuje pro kanadskou stavební firmu, takže přesně věděla, jak by měl vypadat a z čeho by měl být postaven její vysněný dům. Den za dnem plnila svůj plán po malých krůčcích. Materiál, z něhož dům vytvořila, je netradiční a něco podobného v ulicích jen tak nenajdete. Dům je jasným důkazem, jak něco tak neobvyklého může vzniknout téměř z ničeho. Klobouk dolů.

Procházka po přístavu vše změnila

Jednoho dne, když se Claudie procházela montrealským přístavem, všimla si použitých kontejnerů. Právě oni ji inspirovali ke stavbě svého vysněného domu. Zakoupila hned 4 staré rezavé kontejnery a požádala o dovoz přímo na svůj pozemek. Byli řádně uspořádáni a připraveni jít dál. Plechové nádoby se penetrovaly a nanesly se speciální přípravky.

Plech se obložil dřevem

Kontejnery se z vnější strany obložily borovicí. Toto dřevo je ideální pro vrtkavé počasí v Kanadě. O pouhých šest týdnů později byla fasáda dokončena. To, co vzniklo zvenčí i uvnitř je prostě nepopsatelné. Obrovskými okny prosvítá sluneční světlo, což vytváří krásnou atmosféru.

Interiér je dechberoucí

Původní podoba kontejnerů zůstala zachována, což dodává domu moderní ráz. Chodbě dominuje odstín červeného vína, což vypadá naprosto fenomenálně. Točité schodiště vede do druhého patra, kde je dostatek prostoru pro koupelnu a kuchyň. Kuchyně vypadá moderně a nic v ní nechybí. Profesionální plynový sporák, obrovská lednice, nerez a digestoř, zkrátka plná výbava. Ložnice je propojena s koupelnou. To bylo to, o čem Claudie vždy snila. Vana je nejdůležitějším prvkem, před ní jsou obrovská okna, která vedou na terasu se sprchou. K dispozici je také malá toaleta pro hosty. Perfektní využití prostoru.

Úvodní obrázek: Collectionsdubreuil, Zdroj: Suburbanmen.com