Pes neví, co znamená špatný den, je veselý od rána do večera. Věčně usměvavý chlupáč boří sociální sítě

Podle Tiny Marcum Denlinger, Chevyho majitelky, její pes neví, co znamená mít špatný den. Je veselý od rána do večera a všem přináší jen radost a štěstí, jakmile se na něj podívají. Nelze se ubránit úsměvu, když ho vidíte. Jeho fotografie jsou toho důkazem.

Musíte se smát

Nemůžete se ubránit úsměvu, když vidíte Chevyho, 9letého Pomeraniana, neustále se totiž usmívá a vy najednou máte pocit, že na světě je všechno v pořádku, život je krásný a žádné trápení nestojí za jedinou slzu. Chevyho milionový úsměv z něj udělal místní celebritu v Ketteringu ve státě Ohio. Prostě se nemůže přestat šklebit.

Věčně usměvavý pes

„Nikdy jsme ho neviděla, že by měl špatný den.  Stále nám zvedá náladu,“ řekla Tina deníku The Dodo. „Všechno je pro něj taková malá oslava. Když jdeme na procházku, raduje se, když mu dáme jídlo, raduje se, je to prostě šťastný pes.“ Chodit s Chevym na procházku je skutečná radost. Miluje turistiku a kempování, nosí také malý klobouček, aby se chránil před sluncem, což jeho celkový vzhled dělá ještě roztomilejším.

Jediné, co nemá rád, je zima

„Před 9 lety jsme ztratili našeho zlatého retrívra a hledali jsme společníka pro našeho corgiho. Chevyho jsme našli na základě inzerátu v novinách. Byl obklopen smečkou jezevčíků, kteří jej však neměli příliš v oblibě. Manžel Chevyho vyzvedl a řekl, že s námi jede domů,“ vzpomínala Tina.

Řekla, že poprvé, kdy si opravdu všimli jeho úsměvu, když si vrátili od veterináře po kastraci. I přesto se usmíval. Ale je jedna věc, kterou nemá rád. Je to zima. Jeho výraz ses mění, když cítí chlad, ale trvá to skutečně jen pár vteřin, než se začne zase usmívat. Co ho zaručeně rozveselí, když dostane jídlo a jde na procházku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: TheDodo