Dva muži, kteří se viděli poprvé v životě, vytvořili na nádraží senzační klavírní duo. Kolemjdoucí nadšeně žhavili telefony

Znamý americký básník Henry Wadsworth Longfellow napsal: „Hudba je univerzální jazyk lidstva.“ Výrok se ukázal pravdivým už v mnoha situací. V jedné z nich se představil neznámý starší gentleman společně s Brendanem Kavanaghem, také známým jako Dr. K. Starší muž si sedne ke klavíru a začne hrát. Začne přitahovat pozornost kolemjdoucích, kteří se kolem něj začnou hromadit.

Klavírní duo

Z ničeho nic se objeví Brendan a k neznámému muzikantovi se rád přidá. Začne s druhým mužem hrát boogie-woogie, bluesový klavírní styl.

Pozornost kolemjdoucích

Stále více lidí se zastavuje a poslouchá hlasitý, bouřlivý klavírní duet uprostřed stanice. Všichni vytahují své mobilní telefony, aby nečekaně milou situaci zaznamenali na video a mohli sdílet s ostatními na internetu.

Brendan se přidá ke každému, koho vidí hrát

Není to poprvé, co Brendan něco takového udělal. Je všude po internetu, skáče lidem do jejich hraní, zatímco používají klavíry na nádražích nebo v nákupních centrech. Nemůže si pomoct. Brendan je britským učitelem klavíru irského původu. Rád hraje a učí klavírní styl boogie-woogie. Žánr se vyznačuje velkou improvizací, což Brendan dokazuje v následujícím videu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com