Dva policisté se pustili do taneční výzvy. Jejich výkon ukazuje lidskou tvář zákona

Lidé ze všech společenských vrstev a téměř ve všech zemích světa se pustili do chytlavého tance známého jako The Git Up. Píseň interpretuje Blanco Brown a stala se jednou z nejvíce virálních skladeb současnosti. Důkazem je toto video, kde se dva pohlední policisté nenechali zahanbit a všem dokázali, že nejsou žádní suchaři.

V práci je třeba se uvolnit

Jeremy Lahar a John Williams jsou dva policisté, kteří svou práci odvádějí oddaně a s tím nejlepším vědomím a svědomím. Ovšem v tak náročném zaměstnání je někdy potřeba se uvolnit a ukázat, že i pracovníci na takových místech jsou jen lidé, kteří nezkazí žádnou zábavu. Tito důstojníci toho společně zažili už spoustu, jak napětí a nebezpečí, tak i zábavu.

Skrytý talent

I když jejich blízcí i kolegové věděli, že jsou to dva skvělí chlapi, netušili o jejich skrytém talentu. Několik jejich kolegů požádalo Jeremyho a Johna, aby se pustili do virální výzvy The Git Up. Vzhledem k tomu, že ani jeden z nich nevěděl, oč jde, prohledali internet a naučili se celý tanec. Strávili nějaký čas zkoušením a pak se pustili do představení, které si užili nejen sledující, ale především Jeremy s Johnem. Oba byli dokonale synchronizovaní a pohybovali se v rytmu, jako kdyby byli profesionálními tanečníky. Dokonce sladili i odstíny, aby dotvořili dokonalý vzhled.

Jedno z nejlepší ztvárnění

Jakmile píseň skončila, bylo jasné, že policisté právě provedli jedno z nejlepších ztvárnění této výzvy. Během pár dní bylo nahrané video zobrazeno půl miliónem lidí a získalo si 12 000 lajků. Tito dva policisté potlačili veškeré předsudky o policistech, jaké kolují světem. Oba jsou pracovití, pohlední, talentovaní, zábavní a nejsou to žádní nudní týpci. A k tomu všemu jsou skvělými ochránci města.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Apost.com