Dva popeláři učinili hrozivý objev, když se snažili v odpadkovém voze rozdrtit pytle se smetím. Tohle ještě neviděli!

Bohužel, žijeme ve světě, v kterém ne každý chová stejnou lásku ke zvířatům. Existují mezi námi i někteří, co domácí mazlíčky nechtějí, což je pochopitelné, všichni je mít doma nemusíme. Ale cítit takovou nenávist ke zvířatům, aby byl někdo schopný jim ublížit, to už je pro nás nepochopitelné.

Takovým příkladem je příběh, kdy dva popeláři učinili hrozivý objev. Naházeli hromadu pytlů s odpadky do vozu a stiskli tlačítko, aby jej rozdrtili jako obvykle, když uslyšeli křik. Naštěstí byli pohotoví a stihli vytáhnout pytel ještě předtím, než byl rozdrcen. Otevřeli ho a našli svázanou šedou kočičku celou pokrytou benzínem.

Odvezli ji do nejbližší nemocnice a veterinář při zjištění velmi špatného stavu zvířete začal okamžitě jednat. Kočka byla dehydratovaná, podvyživená a lékař prohlásil, že patří k nejhorším případům zanedbání, které kdy viděl. Prostřednictvím výživy, lásky a pozornosti začala po chvíli opět nabírat sílu. Dostala jméno Miracle Maisy, protože se jednalo o skutečný zázrak, že vůbec přežila.

Shlédněte níže uvedené video, kde můžete vidět Miracle Maisy, jak se pomalu zotavuje:

Co říkáte na smutný příběh se šťastným koncem? Pokud se vám článek líbil, nezapomeňte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com