Lidská krutost dosáhla zřejmě svého maxima! Zaměstnanci útulku byli tak otřeseni tímto případem týraného psa, že nabízejí odměnu za dopadení pachatele

Příběh Justice, týraného pejska, je více než znepokojující. Byl nalezen ve strašlivém stavu, když se potuloval po ulicích v americké Indianě. Ochránci zvířat byli tak šokováni jeho stavem, že za chycení osoby, která mu toto provedla, nabízejí odměnu v přepočtu ve výši 22 000 korun. Člověk, který našel zmučené zvíře, okamžitě kontaktoval zvířecí útulek, kam byl Justice odveden a také pojmenován jménem, které v překladu znamená spravedlnost.

Útulek zveřejnil fotografie pitbul teriéra, jak se krásně zotavuje ze svých zranění poté, co byl nalezen pokrytý infikovanými chemickými popáleninami a řeznými poraněními. Justice neměl ani štítek, ani mikročip, takže zaměstnanci útulku i policisté nemohli identifikovat jeho majitele. Veterinář potvrdil, že dva roky starý pes vypadal popálený nějakou chemikálií. Na jeho jazyku se objevily tržné rány, jež byly zřejmě způsobeny snahou olízat si chemikálie z obličeje. V budoucnu bude potřebovat další operaci očí.

Pracovníci útulku o roztomilého pejska pečují s láskou a potvrzují, že je každý den zdravější a silnější. Přes utrpení, která zažil, si ponechává svou něžnou duši a láskyplnost. Útulek zahájil svou kampaň Justice4Justice, aby vystopoval každého, kdo se podílel na špatném stavu Justice. Nejdříve byla nabídnuta odměna 11 000 korun, ale poté se částka zdvojnásobila na 22 000. Útulek také žádá o dary, které pomohou financovat náklady na další záchranu Justice.

Níže uvedené video zobrazuje více z tohoto strašlivého příběhu:

Co říkáte na hrozivý příběh, který má naštěstí díky dobrým lidem šťastný konec? Nezapomeňte sdílet článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com