Skutečný zázrak! Tato žena měla prohrát boj se vzácným typem rakoviny. Lékaři ale zjistili něco, co asi nikdy sami nepochopí

Po vyšetření krku, byla Ashley diagnostikována infekce slinných žláz. V té době byla v prvním měsíci těhotenství a užívala si každou minutu každého dne. Podstoupila léčbu a zdálo se, že se den ode dne její stav zlepšuje. Pokračovala tedy ve svém životě jako doposud a trávila hodně času se svým manželem, jakoby se nic nedělo.

Ve 32. týdnu těhotenství však lékaři učinili strašlivou diagnózu – Ashley trpí vzácnou formou rakoviny 4. stupně. Kvůli těhotenství nebylo vůbec možné uvažovat o chemoterapii nebo jiném druhu drastické léčby. Z toho důvodu lékaři vyvolali ve 33. týdnu porod a Ashley přivedla na svět zdravého a krásného chlapečka Harleyho. Ashley začala tedy podstupovat léčbu, ale v té době se rakovina již rozšířila do mozku, jater i obou plic. Celá rodina se začala připravovat na nejhorší a pořizovat fotografie pro malého Harleyho, aby měl alespoň nějaké vzpomínky na společně strávený čas s maminkou. Tehdy se ale všechno náhle změnilo.

Zdroj: faithpanda.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Ashley se vydala na další vyšetření a lékaři zjistili, že všechna rakovina je pryč. Potvrdili, že Ashley bude moci žít plnohodnotný zdravý život, ale s jedním negativním vedlejším účinkem – už nikdy znovu neotěhotní. A co myslíte? Ashleyina vůle bojovat a žít ji přinesla o dva roky později druhé krásné dítě a následně i třetí. No není to skutečný zázrak?

Podívejte se na níže uvedené video, jak se Ashley ze zákeřné nemoc plně zotavila:

Pokud se vám dnešní příběh líbil, nezapomeňte jej sdílet se svou rodinou a přáteli.

Zdroj: faithpanda.com