Jak rozmrazit přední sklo za méně než minutu a moci si tak ráno přispat a netrápit se nepříjemným škrábáním

Zima je obdobím, které dokáže vyvolat opravdu kouzelnou atmosféru, ale také mnoho komplikací, mezi něž patří zdlouhavé škrábání předního skla, než ráno vyjedeme do práci. To nás zdržuje, musíme kvůli tomu vstávat dříve a navíc, co si budeme povídat, je to pěkně nepříjemná a nudná práce, při které sami mrzneme. Samozřejmě, jedno z řešení je zapnout motor, sednout si do auta a čekat, než se skla sama rozmrazí. To je ovšem velmi nákladné a zároveň obrovská ztráta času. My pro vás máme rychlejší a účinnější způsob, jak rozmrazit čelní sklo.

Co budete potřebovat:

  • 2 dávky isopropylalkoholu
  • 1 dávka vody

Postup:

Smíchejte ingredience a nalijte roztok do rozprašovací lahve. Nastříkejte na okno a okamžitě uvidíte výsledky. Poté si uschovejte lahev se směsí v autě, abyste ji vždy měli po ruce. Nemusíte se bát, že vám zamrzne.

Důvodem, proč tento trik tak dobře funguje, je to, že isopropylalkohol má bod mrazu na 128 stupních pod mrazem. Mějte ovšem na paměti, že nikdy nesmíte používat teplou vodu k rozmrazení skla, protože by mohlo prasknout. Při nanášení roztoku buďte opatrní i z toho důvodu, aby nedošlo v nejhorším případě k poškození laku vozidla.

Zde jako důkaz můžete shlédnout video, kde meteorolog Ken předvádí tuto geniální metodu:

Pomohl vám dnešní článek? Máte i vy nějaké zaručené tipy, jak se vypořádat se zamrzlým předním sklem? Dejte nám vědět do komentářů a nezapomeňte metodu sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com