Elegantní věšák ze starých vidliček. Kus nábytku, který doma jen tak někdo nemá

Stačí pár dřevěných prken a několik vidliček a elegantní věšák je na světě. Kdo by to byl řekl, že něco tak obyčejného, jako jsou vidličky, určené pouze ke konzumaci jídla, může vytvořit jedinečný kus nábytku ve vaší domácnosti. Navíc to není nic složitého. Přesvědčte se sami a zkuste si jej vyrobit podle následujících kroků.

Věšák z několika kusů vidliček

Připravte si 7 vidliček, 8 prken různých délek, ubrousky ve 3 různých barvách a pracovní náčiní, jako je kladivo, hřebíky, vrták a šrouby. Nejdříve musíte pomocí kladiva vidličky narovnat naplocho.

Do každé z nich vyvrtejte díru přímo pod hroty.

Pokuste se zatlouct jakoukoli křivku na vidličce. Následně ji ohněte do tvaru háčku. Můžete se spoléhat čistě na vaši sílu nebo vidličku zapřít o něco tvrdého.

Jedno prkno z osmi použijte jako podpěru a přibijte k němu zbylých sedm prken. Počet a velikost prken bude samozřejmě záviset na tom, jak veliký věšák si přejete mít.

Poté nalepte ubrousky různých barev a vzorů dle vašeho vkusu na svislá prkna. Vystřihněte ubrousky tak, aby odpovídaly šířce prken. U vzorovaných si dejte pozor, aby byly zastřiženy a k sobě přilepeny tak, že budou ve vzoru pokračovat a nebudou šikmo.

Nastříkejte vidličky černou barvou a přišroubujte (nejlépe šrouby stejné barvy) ke dřevu. Jedna vidlička na jedno prkno. V neposlední řadě už jen stačí přibít věšák ke zdi.

Obrázky: Geniale Tricks