Fenka, držená pro chov, již nebyla více potřeba a byla krutě vyhozena na ulici. Její strach z lidí trval měsíce!

Organizace Hope for Paws (Naděje pro tlapky) obdržela zprávu o toulavé fence, která byla využívána pro chov a následně vyhozena na ulici, když nebyla již potřeba. Zachránce, který zavolal pro pomoc, našel zvíře v úkrytu a zablokoval východ, dokud nedorazili dobrovolníci.

Nebohá fenka byla ze všech lidí velmi vyděšená, takže bylo nutné k ní přistupovat pomalu a opatrně, než mohlo dojít na použití vodítka. Byla pojmenována Brava (statečná). Jakmile ji jedna z dobrovolnic vzala do náruče, zdálo se, že nedávno zrovna porodila.

Její chování také naznačilo, že v okolí nejsou žádná její štěňata, o které by se strachovala. Zachránci z organizace se také pokoušeli naskenovat mikročip, ale zjistili, že žádný nemá. Brave obdržela lékařskou péči, sprchu a podstoupila trénink.

Trvalo měsíce, než se Brave odvážila vylézt ze své ulity, ale nyní byste nepoznali psa, který by měl větší radost ze života než právě Brave. Objevila dokonce i svůj nový a milující domov, kde se k ní její pěstouni chovají s láskou a úctou, jaké si zaslouží.

Pokud chcete vidět více ze záchrany Brave, podívejte se na níže uvedené video:

Jak se vám dnešní příběh se šťastným koncem líbil? Sdílejte jej se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.co