Kočka bojovnice! Pod zmrzlými koulemi sněhu byste jen těžko hledali stále žijící zvíře, které bojuje o život!

Kočka, pohřbená pod hromadou sněhu a téměř bez teploty, byla zachráněna na klinice zvířat a dokázala, že zázraky existují. Fluffy byla objevena svými majiteli, kteří žijí na severozápadě Montany, oblasti zasažené ledovou mlhou a sněhem, kde teploty běžně dosahují dalece pod nulu. Při bližším ohledání zjistili, že zvíře nereaguje a je pokryto vrstvou sněhu. Okamžitě spěchali na kliniku pro zvířata, která sdílela fotografii Fluffy. Do kožešiny měla zapletené hrsti zmrzlého sněhu.

Veterinář tvrdil, že teplota zvířete po nástupu na kliniku byla tak nízká, že ji ani teploměr nezaregistroval. Pracovníci kliniky strávili zhruba 2 hodiny zahříváním teplou vodou a přikrývkami, aby teplota nebohé kočky alespoň o trochu stoupla. Bohužel se ale stále nedařilo, proto byla odvezena na pohotovost pro další léčbu.

Po několika dalších hodinách začala Fluffy vykazovat některé známky zotavení. Kočka je skutečně obrovská bojovnice, na kliniku se dostala v podstatě nereagující, její teplota byla velmi nízká a za pár hodin již stála na nohou. Nyní je zcela zdravá.

Chraňte svá zvířata před zimou a věnujte jim zvýšenou péči. Fluffy měla štěstí, ale na kliniku bylo přivezeno nespočet kočiček, které podobnou situaci nezvládly. Sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: ladbible.com