Když žena odjížděla ráno do práce, naskytl se jí neuvěřitelně dojemný pohled, který ji připomněl, že všichni živí tvorové potřebují v životě lásku

Fenka Lana žila v ulicích Brazílie se svými bratry, dokud nebyli všichni zachráněni a nedostali lepší šanci na život. Sama ví více než kdo jiný, jak trocha laskavosti a štědrosti dokáže vytvořit spoustu radosti. Její nový život začal, když potkala Suelen a jejího snoubence. Přesto, že od obou dostávala mnoho lásky a náklonnosti, nezapomněla, jaké je žít na ulici, mít hlad a žízeň a trpět zimou a nedostatkem lásky.

Když jedné noci ležela ve své nové dece a užívala si znovu nalezené pohodlí a teplo, neváhala se o svůj komfort podělit s novým přítelem, který spal sám v zimě v blízkosti plotu Lanina nového domova. Druhý den, kdy Suelen odjížděla do práce, se jí naskytl ten nejkrásnější pohled. Lana sdílela svou přikrývku s opuštěným štěnětem, které zjevně žilo na ulici. Suelen se ke dvojici přiblížila a chtěla se pokusit zjistit, zdali pejsek má nějakou identifikaci. Bohužel se jí zalekl a zmizel.

„Je krásné, co pro svého nového přítele udělala. Připomněla mi, jak je velkorysost v životě důležitá,“ řekla Suelen.

Neznámé štěně se občas vrátilo, ale vždy, když se Suelen se svým snoubencem snažili o kontakt, uteklo. Sama doufá, že se jí jednou podaří pejskovi pomoci a najít mu novou cestu domů. Každý den mu nechávají jídlo a čistou vodu. Koneckonců, tak by se zachovala i Lana, pokud by měla tu možnost.

Pokud se vám dnešní článek líbil, neváhejte jej sdílet se svými přáteli a rodinou a připomeňte jim, jak jsou štědrost a láska v životě každého člověka důležité.

Zdroj: faithpanda.com