Fenka se stala maminkou všech zachráněných zvířat. Popírá veškeré pověsti, které se kolem tohoto plemene objevují

Cali, fenka pitbula, vždy milovala mláďata všech možných druhů zvířat, které zachránila její majitelka Charli Sotiriou. Automaticky se stala jejich zvířecí maminkou všech zachráněných zvířat, dokonce i kachničky na ní byly zvyklé. Od prvního dne je mazlila, kojila a chránila. Popírá veškeré pověsti, které se kolem pitbulů objevují.

Kamarádka se všemi zvířaty

Majitelka Cali věřila, že psi mohou být nejlepšími přátel pouze s dalšími psy. Takže Charli vždy chtěla zachraňovat psy a žádná jiná zvířata kromě nich. Jakmile však přišly opuštěné kachny, Charli se srdcem na pravém místě věděla, že chce pomáhat všem zvířatům, které to zrovna potřebují. Měl totiž u sebe skvělou parťačku, Cali. Ta jí usnadnila péči o všechna zvířecí mláďata.

Náhradní máma

Cali se k nim chovala jako máma a starala se o všechna zachráněná zvířata, která potřebovala pomoc. Vždy dodávala Charli sebevědomí, které potřebovala, aby si vzala další a další opuštěná zvířata. Jednoho dne však Charli zavolala její kamarádka ohledně dvou selat, Flick a Flower, že potřebují domov, kde by mohla zůstat.

Opuštěná selata našla svou novou maminku

Laskavá Charli obě selata ubytovala ve svém útočišti. Ubohá mláďata byla zachráněna z jatek. V té době jim byly asi dva týdny. Takže se Charli báli a nedůvěřovali lidem. Tehdy přišla na scénu Cali a naučila je lásce, náklonnosti a důvěře. Charlino srdce se naplnilo ji radostí, když poprvé našla prasátka, jak si s Cali hrají. I když selata vyrostla, fenka s nimi stále zacházela jako se svými dětmi. Podle Charli to nebyla ona, kdo mláďata zachraňoval, ale Cali.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: TheDodo