Holčička a štěně utvořili hudební kapelu. Dívka hraje a pejsek zpívá

Když domů, kde máte malé dítě, přinesete štěně, automaticky očekáváte, že mezi zvířetem a tak malým člověkem vznikne přátelství, pevné pouto, které vydrží až do dospělosti. Pes bude dítě chránit, i když už dávnost nebude dítětem, a to v pejskovi zase najde nejlepšího přítele v nejtěžších chvílích. Tak to zamýšleli i rodiče malé Ailee. Ovšem nestalo se tak. Až jednoho dne přišel malý zázrak.

Cesta k přátelství byla dlouhá

Ačkoli Bruno a Ailee milovali trávit čas společně, pořád nebyli blízcí přátelé. Batole se nikdy dříve nesetkalo se štěnětem, jeho matka Laken chtěla, aby spolu vycházeli, tulili se k sobě a měli hezký vztah. Myslela si, že to bude snadné, ale nebylo. Bruno i Ailee byli každý ve svém světě.

Pomohla hudba

Matka Laken a její manžel pocházejí z dlouhé řady hudebníků, takže je přirozené, že i svou dceru chtěli vést k hudbě. Jednoho dne Ailee ukázali, jak hrát na harmoniku. Ta chvíle byla rozhodující. Od toho dne se z malé dívky stal profesionální hráč na harmoniku.

Štěně se chtělo přidat

Když Bruno poprvé slyšel hrát Ailee na harmoniku, ihned se chtěl přidat. Pro Laken to byl šokující okamžik. Tohle vůbec nečekala. Roztomilé štěně začalo „zpívat“, jakmile holčička začala foukat do nástroje. Poté, co spolu „založili kapelu“, se hodně sblížili. Holčička a štěně se k sobě začali tulit, což nikdy předtím nedělali. Jejich vztah se stal velmi odlišným od toho, jaký byl předtím.

Zvířata cítí hudbu stejně jako lidé

Laken věřila, že zvířata mohou cítit hudbu stejně jako lidé. Celá jejich rodina milovala hudbu. Každý si vybral svůj vlastní nástroj, na který nejraději hrál, a zaměstnal se. Nedávno se sešla celá rodina a společně si zahrála. Bruno se připojil k rodinnému koncertu a všichni se ten den bavili.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: TheDodo