Hosté, kteří se nedostavili na svatbu, obdrželi od novomanželů nepříjemné překvapení. Většina ho považovala za vtip

Stalo se vám někdy, že byste dostali účet za to, že jste se nedostavili na svatbu, na kterou jste potvrdili účast. Zřejmě něco takového může říct jen málokdo, ale přesto jsou na tomto světě lidé, kteří podobné překvapení dostali. Tito hosté nevěřili svým vlastním očím, když je dostihl od nevěsty a ženicha trest za to, že nepřišli na svatbu.

Pokuta za neúčast na svatbě

Svatební obřad i hostina Douga Simmonse a Dedry McGee se konala na Jamajce. Krátce po oslavě ti, kteří řekli, že přijdou, a nakonec se nezúčastnili, dostali svatební účet na 240 dolarů – cca 5 800 Kč. „Toto vyúčtování vám bylo zasláno jen proto, že jste při závěrečném sčítání účastníků potvrdili účast na svatbě,“ můžete číst ve vzkazu od nevěsty a ženicha.

Nikdo nevěřil svým vlastním očím

Jeden z hostů, který takový dopis obdržel, se rozhodl jej sdílet s uživateli internetu na Twitteru. „Nikdy předtím jsem neviděl svatební účet,“ napsal. Fotka „pokuty“ okamžitě všechny zaujala a vyvolala na internetu pořádnou bouři. „Přijetí pozvánky na svatbu nepředstavuje právní smlouvu. Přestože ze společenského hlediska je neúčast nevkusná, stávají se různé věci, Navíc se ocitáme uprostřed koronavirové pandemie,“ vysvětluje jeden z uživatelů internetu na sociálních sítích.

Někteří s nevěstou a ženichem soucítili

Někteří však chápali, co nevěstu a ženicha vedlo k takovému činu. Byli poškození. Ostatně při závěrečném potvrzení účasti by to hosté měli brát vážně – svatba přece stojí spoustu peněz. Ovšem nedostavit se na ceremoniál je v tomto případě stejně netaktní jako poslat fakturu. Do jakého týmu patříte vy?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirror.co.uk