Krutý majitel zanechal štěně v papírové krabici na přímém slunci. Odmítalo box opustit a stále čekalo na záchranu

Psi jsou loajální a milující zvířata, který žije jen pro svého majitele. Máte-li psa, jistě znáte ten pocit radosti, když se vracíte pozdě odpoledne domů z práce a u dveří vás s kmitajícím ocasem vítá váš chlupatý kamarád. Bohužel však mezi námi žijí i majitelé psů, kteří si jejich loajalitu nezaslouží. To byl případ i tohoto nebohého štěněte, které jeho majitel zanechal opuštěného v kartonové krabici v úmorném vedru.

V papírové krabici na přímém slunci

Podle neziskové organizace Rescue Dallas Dog bylo 10měsíční štěně ponecháno na kraji silnice v kartonové krabici v nesnesitelném horku na přímém slunci. Navzdory všemu se štěně odmítalo pohnout z boxu. „Prostě tam sedělo,“ napsal Dallas Dog na Facebooku. „Čekalo a čekalo v naději, že se pro něj jeho majitel vrátí.“

Štěně věrně čekalo na svého majitele

I přes všechno trápení štěně stále čekalo, kdy si pro něj jeho majitel přijde a vezme ho zpět domů. Ani v parném vedru se nepohnulo ani o centimetr. Naštěstí psa našel soused a dal mu napít vody. Zavolal do organizace pro záchranu zvířat.

Chvělo se strachem

Harvest, jak bylo štěně pojmenováno podle reklamního nápisu na krabici, odmítal celou cestu do zvířecího útulku opustit svou krabici. Dobrovolníci se proto rozhodli štěně v krabici nechat, celé se totiž chvělo strachem, co s ním bude. Naštěstí brzy poznalo, co znamená milující domov a láska v pěstounské péči. Stále čeká na svou novou rodinu a šťastný konec, ale věříme, že díky roztomilým fotografiím na sociálních sítích to nebude trvat dlouho.

Úvodní obrázek: Rescue Dallas Dog, Zdroj: Theanimalclub.net