Býk strávil celý svůj život na řetězu. Po svém osvobození projevil zachránci nevídanou vděčnost

Miliony krav a býků žijí v děsivě malých, úzkých klecích, připoutaných řetězy ke sloupu bez přístupu k zeleným pastvinám nebo svobodě jakéhokoli druhu. Bohužel na takových věcech už nevidíme nic špatného a nepovažujeme to za špatné, nicméně je to jako dívat se na zneužívání, které je jen zřídka zdokumentováno. Každé zvíře má city a toto video vám to snadno dokáže.

Býk nikdy nepoznal, co znamená svoboda

Tento býk nikdy nezažil, co to znamená být svobodný. Nežít na řetězu a proběhnout se volně po zelené louce nebo jakémkoli jiném otevřeném prostranství. To vše se ale mělo změnit, když ho zachránil muž z organizace pro záchranu zvířat.

I zvířata mají city

Na níže uvedeném videu můžete vidět, že i zvířata mají city. Může se zdát, že býk by mohl být zpočátku plachý a čeká, co s ním muž zamýšlí, ale jakmile cítí volný krk, okamžitě začne dovádět. Skákat jako malé dítě. Je zcela zřejmě, že si užívá svobody plnými doušky.

Upřímná a dojemná reakce

Každý, kdo byl u osvobození, byl svědkem něčeho úžasného a velmi dojemného. Reakce býka na svobodu se rychle rozšířila po celém internetu. Býk byl nejen plný radosti, ale na samém konci projevil neuvěřitelnou vděčnost svým zachráncům.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Theanimalclub.net