Houslová verze písně Elvise Presleyho v podání mladé umělkyně. Ukrajinská dívka stojí na ulici a svým umem baví kolemjdoucí i zvířata

Fantastické melodie houslistky a pouliční umělkyně Karoliny Protsenko zaplňují nejen ulice, ale i internet. Senzace na YouTube si již získala miliony zhlédnutí díky ohromujícímu převedení popových písní do houslových melodií. Kolemjdoucí začali v blízkosti mladé houslistky tvořit davy a s nadšením pořizovat videa na své mobilní telefony.

Kolem dívky se tvoří davy

Ukrajinská dívka stojí na ulici před nákupním centrem a začíná hrát klasický Elvisův hit Can’t Help Falling in Love, když slunce začíná zapadat. Lidé se kolem ní začínají shromažďovat, aby si poslechli netradiční verzi známé písně. Houslistka se něžně pohybuje v rytmu hudby a posluchači mezitím vytahují z kapes své mobilní telefony, aby zachytili jedinečný okamžik.

Hra zaujme nejen lidi, ale i zvířata

K dívce se přiblíží malý chlapec a hodí peníze do jejího košíku, zatímco se ona otočí a usměje se na něj. Někteří jej následují. Houslistka se při hře usmívá a užívá si každý pohyb. V pozadí můžete vidět, jak dokonce i kolemjdoucího pejska hra na housle zaujme natolik, že se se svými majiteli zastaví a bedlivě poslouchá.

Dojemnou, emotivní píseň Can’t Help Falling in Love nahrál Elvis Presley pro album Blue Hawaii v roce 1961. V průběhu let ji přezpívalo nespočet zpěváků a nyní může být i Karolina zařazena na tento seznam se svým jedinečným zpracováním.

Úvodní obrázek: К.Артём.1/CreativeCommons/Attribution 4.0, Zdroj: Madlyodd.com