Husky se rozhodl utěšit plačící novorozeně. Při pohledu na rozkošnou dvojici vám srdce zaplesá

Není pochyb o tom, že pes je nejlepší přítel člověka. Máte-li domácího mazlíčka, jistě vám už několikrát za život dokázal, jak moc vás miluje a jak moc je vám oddaný. Jeho srdce je vaše. Nedávno se na internetu objevila nahrávka, která je toho nejlepším důkazem. Na záznamu můžete vidět huskyho, jak uklidňuje plačící miminko.

Nahrávka, která dobyla internet

Video z YouTube kanálu “milperthusky” okamžitě upoutalo pozornost mnoha uživatelů internetu. Dosud ho zhlédlo přes 8,3 milionu lidí. Není se čemu divit. Nelze jen tak přehlédnout úvodní obrázek, kdy vedle roztomilého miminka leží husky, který se evidentně snaží dopřát rozrušenému dítěti klid. Takový pohled prostě chytne za srdce.

Psi jsou zde vždy pro nás

Naši mazlíčci jsou zde vždy pro nás. Kdykoli je potřebujeme. I když nic neříkají a nemluví stejnou řečí jako my, dokážou nás podpořit a uklidnit. Jsou to úžasné chůvy pro děti. Stačí se podívat na malou Daisy s fenkou jménem Millie. Na videu můžete vidět, že se miminko velmi trápí. Děvčátko je rozrušené a pláče, ale její čtyřnohý přítel nenechá dítě dlouho smutné. Pro okamžitý efekt mu olízne tvář. Daisy se okamžitě uklidní a zavře oči.

Video nasbíralo spoustu pozitivních komentářů

Uživatelé internetu byli dojatí. Pod videem se spustila lavina komentářů. Je těžké uvěřit, jak uklidňujícím způsobem fenka na malé dítě působila. Je to úžasný pohled. Takto zněly některé z komentářů:

  • “Jaký to krásný pohled.”
  • “Na dvě minuty byl svět zase v pořádku.”
  • “Velmi dojemné a ten pohled v jejích očích…tak starostlivý.”

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk