Numerologický význam roku 2022. Vesmír má pro nás konečně dobrou zprávu

Numerologie předpokládá, že čísla, která nás obklopují, mají magické vlastnosti a číslo přiřazené danému předmětu nebo osobě souvisí s jeho osudem. Podle numerologů se nic na světě neděje pouhou náhodou a naše datum narození a jméno, které nám bylo dáno, obsahují věštbu naší budoucnosti. Numerologie ale platí i pro konkrétní rok. Na jeho základě jsme schopni určit, jaká energie nás bude v následujících měsících provázet. Co nám tedy rok 2022 přinese?

Propočítejte si svou budoucnost

Výpočty vám pomohou určit tzv. univerzální číslo roku. Chcete-li to provést, stačí sečíst všechny číslice, které tvoří daný rok.

Univerzální číslo pro rok 2022 bude 6, protože 2 + 0 + 2 + 2 = 6 . To znamená, že energie čísla 6 nás bude provázet následujících 12 měsíců. Podle numerologů jde o mimořádně dobrou zprávu a výrazné zlepšení osudu oproti předešlým rokům.

Vibrace loňského roku

Připomeňme si – univerzální číslo pro rok 2021 bylo 5. Jeho vibrace způsobovaly nerovnováhu a frustraci. Energie šestky nám však zajistí stabilitu a mnohem více dobrých zpráv, o čemž přesvědčují samotní numerologové.

Číslo 6 je opatrovníkem

Číslo 6 je jako někdo, kdo nám projevuje podporu a péči, když to nejvíce potřebujeme, ale kdo umí být i přísný a upřímný, když to situace vyžaduje. Šestka má blízký vztah k rodině. Letos se může spousta lidí konečně opět setkat se svými blízkými, které neměli možnost vidět od začátku pandemie. Mnoho lidí si založí vlastní rodiny nebo se vrátí domů.

Andělské číslo

Odborníci upozorňují ještě na jeden klad roku 2022. Jak je na první pohled zřejmé, v jeho evidenci jsou až 3 dvojky, což je takzvané andělské číslo. Jaké vibrace poskytuje? V numerologii je dvojka bilanční číslo a strážce míru. Přináší kompromis mezi dvěma extrémně odlišnými situacemi a umožňuje v nich najít společný aspekt. Rok 2022 může být rok, který nás všechny spojí, což přináší naději, protože žijeme v době, kdy jsme rozděleni na mnoha úrovních.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com