Z obyčejného bazénu ze supermarketu můžete udělat něco, co připomíná luxusní místo jako z wellness pobytu. Stačí pár prken a šikovné ruce kutila

Léto je v plném proudu, vysoké teploty útočí a v těchto horkých dnech není nic lepšího než trocha relaxace v chladivém bazénu. Každý z nás asi sní o trávení času tímto způsobem a o elegantním a stylovém bazénu, ovšem ne každý si ho může dovolit, tato záliba je poměrně finančně náročná. Proto pro vás máme levné a efektivní řešení. Nyní může mít bazén naprosto každý.

Bazén jako z wellness pobytu

Díky inspirativnímu designu José Adimilsona Franca můžete z obyčejného bazénu udělat něco, co připomíná luxusní místo jako z wellness pobytu. Zahradní bazény jsou to nejlevnější, co si můžete pořídit. Stačí kolem bazénu vyrobit dřevěnou konstrukci, která bude fungovat jako plošina, jež vám umožní snadný vstup do vody. Už žádné šplhání po žebříku.

Koupání v bazénu na jiné úrovni

Takové zpracování bazén pozvedne na zcela jinou úroveň. Celé to vypadá skvěle, bazén zdobí zahradu a vytváří jedinečnou atmosféru, a to vám bude původně stačit zakoupit zcela obyčejný. Výhodou je, že nemusíte kopat na zahradě díru a bazén zapouštět dolů.

Stačí jen pár hodin práce

Možná to na první pohled může vypadat pracně, složitě, nákladně a nejdříve možná i trochu nezajímavě, ale věřte, že vám stačí jen správný materiál, pár hodin času a konečný výsledek je skutečně působivý. Kdo by nechtěl na své zahradě takové zázraky? Pro ještě lepší atmosféru by se sem hodil malý pivní kelímek, gril, nějaké exotické květiny a samozřejmě lehátka.

Úvodní obrázek: S vědomím José Adimilson Franco, Zdroj: Countryliving.com