Jak dnes vypadá slavný chlapec z Kinder čokolády? Je z něj fešák a mohl by se živit modelingem

Zná ho celý svět a přesto se s ním osobně setkal jen málokdo. Řeč je o Joshi Batesonovi, který se ve svých 11 letech stal celebritou díky čokoládám značky Kinder. Jeho obličej byl totiž několik let na obalech Kinder čokolád, které jsou jedním z nejoblíbenějších druhů dané značky. Jak asi vypadá dnes jako dospělý muž?

Známý influencer

Ve věku 11 let se Josh Bateson stal celosvětově známým poté, co se jeho fotografie objevila na obalu oblíbené čokolády. Veřejně známý je však stále. Stal se totiž vyhledávaným influencerem, který ovládá sociální sítě.

Oblast reklamy se mu zalíbila

Josh Bateson se stal tváří oblíbené čokoládové značky a prostředí reklamy se mu tak zalíbilo, že už v oboru zůstal. Dodnes pracuje v reklamní branži. Dnes je z něj známý influencer, který rád sdílí svůj život s ostatními na sociálních sítích. Na svém účtu má přes 100 000 sledujících a jejich počet stále roste.

Práce influencera jej naplňuje

Mladý Brit vystudoval mezinárodní vztahy na Loughborough University of London, ale rozhodl se nepokračovat v kariéře v této oblasti. Práce influencera je pro něj nesmírně vzrušující a nechce se jí vzdát. Naplňuje kontakt s ostatními lidmi. Před pár lety 28letý mladík pózoval s obalem své podobizny se slavnou Kinder čokoládou a příspěvek sdílel na svém instagramovém účtu. Ihned nasbíral tisíce lajků a pozitivních reakcí.

Úvodní obrázek: Kinder.com, Zdroj: Ohmymag.co.uk