Jak se snadno zbavit modřin pomocí potravin, které najdete v každé kuchyni

U osob, kterým se snadno tvoří modřiny, stačí jen trochu špatný pohyb, mírný úder a za pár minut poraněné místo začne modrat a tvořit se na něm větší či menší modřina. Někteří se za tělo plné modřin stydí a snaží se jej skrývat pod dlouhými rukávy a sukněmi. Přitom je tak snadné modřiny odstranit.

Co budete potřebovat

Budete potřebovat menší cibuli, bramboru a lžičku medu. Nic víc, nic míň. Tato metoda je skvělá především v tom, že ingredience, které potřebujete, najdete téměř v každé kuchyni a navíc nezabere příliš mnoho času. 

Postup

Očistěte cibuli a nakrájejte ji skutečně nadrobno. Bramboru oloupejte a nastrouhejte. Nasekanou cibuli a nastrouhanou bramboru vložte do mísy společně s medem. Vše důkladně promíchejte dřevěnou vařečkou. Jakmile se vám zdá, že má směs adekvátní konzistenci, naneste ji na dvojitou vrstvu gázy.

Užívání

Takto připravený obklad přiložte na modřinu a zajistěte náplastí nebo obvazem. Nechte působit 30 – 40 minut. Proces opakujte 2x denně po dobu 5 dnů. Po každém užití začne modřina více a více blednout, až se s ní můžete rozloučit úplně.

Obrázky: Freepik