Ojedinělý počin mladého muže. Jedno video a všichni opuštění pejskové z útulku mají nové domovy

Video pochází od známého youtubera, který si přezdívá MrBeast. Jeho pravé jméno je Jimmy Donaldson, věnuje se nahrávání videí na platformu YouTube již několik let a na tomto konkrétním se nachází na návštěvě zvířecího útulku Furkids v Gruzii. Současně je zde 14 psů, jež všichni doufají, že brzy najdou domovy, kde by mohli strávit zbytek života. MrBeast se rozhodl světu všechny tyto pejsky představit v naději, že rychleji najdou své nové majitele.

Youtuber se snaží pomoci opuštěným psům

MrBeast na začátku videa představí všechny psy ze zvířecího útulku Furkids v Gruzii. Vysvětluje, jak doufá, že všichni najdou nový milující domov, kde by mohli strávit zbytek života. Video však není jediný nástroj, kterým se snaží opuštěným zvířatům pomoct. MrBeast po městě rozmístil spoustu letáků, aby přilákal na útulek větší pozornost. Dokonce si koupil a označil nákladní vůz logem zvířecího útulku, aby pomohl propagovat toto místo.

Snaha se vyplatila

A jak se brzy ukázalo, snaha se vyplatila. Nemuselo se příliš dlouho čekat, než dorazil první zájemce. Okamžitě se zamiloval do fenky Iris. Nebyl důvod otálet, ihned si fenku adoptoval. Jako dárek nová rodina obdržela psí žrádlo na několik let.

Dorazili další potenciální osvojitelé. Ti se ihned spřátelili s Giou. Naprosto je fenka uchvátila a rozhodli se, že jejich domov je pro ni ideální. Jakmile byla adopce potvrzena, MrBeast jako poděkování rodině daroval 125 000 Kč. Jak pravděpodobně tušíte, celé toto video je plné roztomilých pejsků, potěšujících momentů a skutečné štědrosti. Někteří členové nahrávací skupiny od MrBeasta se dokonce sami rozhodli adoptovat některé z pejsků.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com