Dlouhodobá nespavost, strach a podivné zvuky. Nainstalováním kamery do ložnice se všechno hrůzné potvrdilo

Každý z nás si pravděpodobně z dětství pamatuje, kdy jsme se probudili vyděšení uprostřed noci a byli přesvědčeni, že jsme slyšeli podivné zvuky a pod naší postelí nebo ve skříni číhá monstrum. V tu chvíli bylo po spánku. Všechny ty horory, co jsme viděli, všechny ty strašidelné příběhy, které jsme četli, se najednou stávaly skutečnými. Jak se zdá, takové situaci nemusí prožívat pouze děti.

Teď už vás rodiče uklidnit nepřijdou

Pokud jsme se budili v noci celí zpocení a měli tendenci zachumlat se pod peřinu, která nás samozřejmě před všemi stvůrami světa bezpečně ochrání, často pak do našeho dětského pokoje vtrhli rodiče, aby nás uklidnili a vysvětlili nám, že to byl jen sen nebo to praskání je pouze starý nábytek, který pracuje.

Ale co dělat, když se takové situace vyskytnou i u dospělých? Teď už nás rodiče uklidnit nepřijdou. Sami bychom měli mít dostatek rozumu, abychom zvážili všechna možná vysvětlení, než se uchýlíme k názoru, že by s námi v místnosti mohlo být něco nadpřirozeného.

Dlouhodobě trpěla nespavostí

Tuto ženu dlouhodobě trápily potíže se spánkem. Za žádnou cenu nemohla najít vysvětlení, proč se v noci budí, nemůže usnout a její spánek je obecně mělký. Aby zjistila, co přesně se s ní děje, rozhodla se k odvážnému kroku-nainstalovala do ložnice kamery.

„Trvalo to skoro rok, ale konečně jsem na videu něco zachytila. Je to pravděpodobně důvod, proč v noci nemůžu spát,“ zveřejnila záznam na sociálních sítích a okamžitě nasbírala milióny zhlédnutí. A není se čemu divit. Video poskytuje skutečně znepokojující materiál. Názory na něj se však liší. Někteří věří, že se jedná o důkaz existence paranormálních jevů, jiní, že je to od ženy jen chytrá manipulace s lidskou myslí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.co.uk