Jednoduché využití mýdla vás může zbavit syndromu neklidných nohou a nepříjemných nočních křečí

Mýdlo pod postelí pomohlo již mnoha lidem ke klidnému spánku a to tak, že je zbavilo syndromu neklidných nohou. Možná jste o něm už slyšeli, ale víte, co přesně znamená? Stav je charakterizován bolestí končetin, ke které dochází uprostřed noci. Jedná se o velice nepříjemné křeče, jež přichází kdykoli a bez varování. Syndrom někdy postihuje nejen nohy, ale může se rozšířit až do paží, trupu a dalších částí těla.

Příčinou problému je porucha nervového systému. Příznaky se většinou objevují v noci a jedinou léčbou, o které mnoho lidí tvrdí, že je velmi účinná, je mýdlo. Položte jej pod prostěradlo a měňte vždy po měsíci, jakmile se vysuší. Díky mýdlu se vaše křeče zklidní.

Jak to funguje?

Je dobře známo, že nedostatek hořčíku je hlavní příčinou syndromu neklidných nohou a křečí. Mýdlo většinou obsahují právě hořčík a to převážně levandulové. Pomůže vám uvolnit svaly díky své přirozené vůni. Pokud nemáte možnost sehnat levandulové mýdlo, jednoduše si kupte to, které obsahuje síran hořečnatý a konečně zapomeňte na nepříjemné noční křeče.

Jak vám dnešní tip pomohl? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com