Odpolední procházka se změnila v boj o holý život! Tito rodiče budou navždy vděční, že si pro svého dvouletého synka vybrali za chůvu právě tuto ženu!

Pro vytížené rodiče, kteří pracují na plný úvazek, je prioritou číslo jedna bezpečnost a dobrá péče o jejich děti. Zatímco někteří dávají přednost školkám, jiní volí čas se soukromou chůvou. Tak se rozhodli i Bill a Courtney, kteří zaměstnali Caroline jako chůvu svého dvouletého chlapce. To ještě netušili, že Caroline jednou zachrání život jejich synka.

V březnu roku 2017 procházela Caroline s kočárkem ulicí, zastavila se, podívala se na obě strany, jak je obvyklé a když nebyl v dohledu žádný vůz, rozhodla se pokračovat v cestě. Ale z ničeho nic se objevilo auto, které ignorovalo značku STOP! Mířilo přímo na Caroline a malého Foxe. Caroline ve vteřině zareagovala a postavila se mezi auto a kočárek. Vozidlo jí rozdrtilo ruce a odhodilo několik metrů daleko.

Fox unikl jakémukoliv zranění, ale byl velmi vyděšený. Foxovi rodiče budou navždy vděční této mladé ženě, která zachránila jejich syna a díky ní vyvázl jen s několika málo modřinami. Caroline se tak stala členem rodiny do konce života. Mladá žena strávila dva týdny v nemocnici a další dva měsíce na rehabilitaci. Bohužel i přesto utrpěla trvalé následky. Její ruce budou už navždy slabé a nikdy v nich nezíská plnou sílu jako před nehodou.

Co říkáte na dnešní příběh o statečnosti mladé chůvy? Sdílejte jej se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com