Pozorný řidič si všiml na kraji silnice podezřele pohybujícího se předmětu. Po bližším prozkoumání ho čekalo zděšení!

Ne každý je schopen zvládnout takovou zodpovědnost, jako je starost o zvíře. Vždy je lepší, když je zvíře umístěno do instituce nebo k majitelům, kteří jim dokáží poskytnout to, co si v životě zaslouží, než k někomu, kdo se rozhodne, že už je toho pro něj příliš a zvířata opustí nebo pohodí na ulici s úmyslem je nechat takovým způsobem zemřít. Dnešní příběh vypráví o dvou štěňátkách uvázaných do pytle od brambor a hozených do řeky.

Naštěstí pozorný řidič viděl na kraji silnice něco podezřelého a neváhal okamžitě zastavit a neznámý obsah pytle prozkoumat. Dva bíglové byli nalezeni u dálnice zranění a pokrytí krví. Trooper a Adam byli odvezeni do nejbližší veterinární stanice, kde jim byla poskytnuta okamžitá pomoc.

Bohužel jeden z nich musel projít amputací jedné nohy. Po zveřejnění jejich příběhu na sociálních sítích se ozvalo více než 100 lidí, kteří žádali o jejich adopci. Nakonec byl vybrán pár Connie a Roger, kteří už se nemohli dočkat, až si s sebou domů odvezou tato dvě nebohá stvoření.

Ovšem Roger a Connie nebyli jediní, kdo si tato dvě roztomilá štěňata zamiloval. Zaměstnanci organizace, kde doposud Trooper s Adamem přebývali, byli velmi smutní, že se s nimi musí rozloučit.

Jak se vám smutný příběh se šťastným koncem líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com