Jen pár hodin předtím, než žena podlehla zákeřné rakovině prsu, se její milující přítel rozhodl splnit její největší životní sen!

Družička Christina vzpomíná na ty chvíle plné radosti, které její kamarádka na pár chvil mohla ještě prožít: „Křičela ze střechy, jak Dava miluje a že je jeho ženou.“ Bohužel, Heather zemřela jen pár hodin poté, co řekla své ANO lásce jejího života. Fotografie šťastné nevěsty získaly neuvěřitelnou vlnu pozornosti na sociálních sítích a je velmi snadné pochopit proč.

Pro každého, kdo zamilovaný pár vidí, je naprosto jasné, jak se tito dva lidé milují a to dělá tento příběh ještě více srdcervoucí. Někdy ztratíme ty, které milujeme, ale pokud jsme udělali vše pro to, aby byl jejich život šťastný, je to pro nás alespoň malá útěcha, protože než nás opustili, věděli, co pro nás znamenají.

Jak se vám dnešní článek líbil? Museli jste stejně jako my zamačkávat slzy? Sdílejte tento příběh plný lásky, ale i smutku, mezi svými přáteli a rodinou a šiřte povědomí o tom, jak má skutečná láska a oddanost vypadat.

Zdroj: addictingstories.org