Jen pár hodin předtím, než žena podlehla zákeřné rakovině prsu, se její milující přítel rozhodl splnit její největší životní sen!

Na den, kdy byla Heather diagnostikována rakovina prsu její přítel David nikdy nezapomene. Chtěl se ale ujistit, že jeho milovaná přítelkyně nebude náročné bitvě čelit sama, a proto jej tato situace povzbudila, aby udělal něco, k čemu se odhodlával již dlouhou dobu.

Heathernina choroba se stále zhoršovala, až nakonec skončila v nemocnici, kde pro ni lékaři bohužel nemohli už nic udělat. Jediné, co by mohlo zlepšit její stav, bylo poslední splněné přání. Chtěla se stát Davidovou ženou a tak se i stalo! Pár se provdal přímo v nemocnici, protože Heather již nemohla vstát z postele. Ale i přesto dokázala dosáhnout svého snu.

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Družička Christina vzpomíná na ty chvíle plné radosti, které její kamarádka na pár chvil mohla ještě prožít: „Křičela ze střechy, jak Dava miluje a že je jeho ženou.“ Bohužel, Heather zemřela jen pár hodin poté, co řekla své ANO lásce jejího života. Fotografie šťastné nevěsty získaly neuvěřitelnou vlnu pozornosti na sociálních sítích a je velmi snadné pochopit proč.

Pro každého, kdo zamilovaný pár vidí, je naprosto jasné, jak se tito dva lidé milují a to dělá tento příběh ještě více srdcervoucí. Někdy ztratíme ty, které milujeme, ale pokud jsme udělali vše pro to, aby byl jejich život šťastný, je to pro nás alespoň malá útěcha, protože než nás opustili, věděli, co pro nás znamenají.

Jak se vám dnešní článek líbil? Museli jste stejně jako my zamačkávat slzy? Sdílejte tento příběh plný lásky, ale i smutku, mezi svými přáteli a rodinou a šiřte povědomí o tom, jak má skutečná láska a oddanost vypadat.

Zdroj: addictingstories.org